Nowoczesna klinika medyczno–dentystyczna

inne


Impladent Medical&Dental Clinic to renomowana klinika medyczno – dentystyczna, która w swojej ofercie ma niezwykle szeroki wachlarz usług. Na początku klinika zdobyła pozycję lidera w branży stomatologicznej. W konsekwencji możliwe stało się poszerzenie oferty o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej i dermatologii. W swojej ofercie znalazło się nawet leczenie chrapania.

W klinice wykorzystuje się najnowocześniejszy sprzęt spełniający wszystkie obowiązujące na terenie naszego kraju normy. W klinice znajduje się też stojący na najwyższym poziomie blog operacyjny. Siłą kliniki jest mający wieloletnie doświadczenie personel, który cały czas poszerza swoje kwalifikacje. Na skutek tego klinika nieustannie się rozwija.

Tym, co wyraźnie odróżnia placówkę od innych placówek tego rodzaju jest dysponowanie aż trzema laserami klasy premium, co pozwala przeprowadzać szereg zabiegów o działaniu odmładzającym. W klinice poddać można się takim zabiegom, jak peelingi medyczne, mezoterapia igłowa czy zamykanie naczynek. Każdy pacjent może w klinice Impladent Medical&Dental Clinic czuć się w stu procentach bezpiecznie.

Kontakt:

tel.: 501 155 036
e-mail: rejestracja@impladent.eu
http://www.impladent-estetyczna.eu/


Ważne do: 2018.10.01, wyświetleń: 66

nr ogłoszenia: 14356