Drzwiczki kominkowe na wymiar

1,00 zł

inne


Stojąca na bardzo wysokim poziomie firma specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada największych starań, by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z jej usług. Dlatego drzwiczki wytwarzane są pod wymiary , które określone zostały przez klienta.

W swojej ofercie posiada na chwilę obecną trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Produkowane drzwiczki mogą być montowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych. Firma stosuje materiały najwyższej jakości. Jej siłą jest również posiadający doskonałe kwalifikacje i jednocześnie mający bogate doświadczenie personel, który doskonale zna się na swojej pracy.

Przy produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na wykorzystanie materiałów najwyższej jakości, ale także na perfekcję wykonania. Firma troszczy się o najmniejsze detale, wiedząc bardzo dobrze, że często to od nich uzależniony jest efekt końcowy. Wszystkie wyroby obejmuje pięcioletnia gwarancja. Firma dba o pełne zadowolenie tych, którzy postawili na jej usługi. Z tego powodu proponuje wyroby bardzo dobrej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/


Ważne do: 2018.09.22, wyświetleń: 65

nr ogłoszenia: 14350